Без категорії|

15 листопада відбулася національна презентація Програми та Плану заходів головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

Участь у заході взяли Віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, Національний Координатор України в Дунайській Стратегії, Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ігор Корховий, заступники профільних Міністрів, представники Уряду та Дунайського стратегічного пункту, а також представники Європейської Комісії, представники дипломатичних відомств, областей та експертного середовища.

У ході заходу було презентовано політичні та тематичні пріоритети головування України, а також основні заходи, проведення яких заплановано у 2022 році.  Крім того, відбулося обговорення посилення участі України у таких формах макрорегіональної співпраці як стратегії ЄС.

За словами Віце-прем’єрки, головування – це велика можливість, якою Україна скористалася та заявила про себе на міжнародній арені.

“Це велика можливість якою Україна скористалася та заявила про себе на міжнародній арені. Ми маємо амбітну мету не лише розширити свою територію, що входить до ЄСДР, а й сприяти інтеграції України до Стратегії ЄС для Балтійського регіону”, – зазначила Віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Національний координатор України в Днайській Стратегії Ігор Корховий наголосив на тому, що Україна підтримує пошук нових можливостей Дунайської Стратегії та вбачає за необхідне спрямувати спільний потенціал країн-учасниць на боротьбу з наслідками цих викликів.

Переглянути запис трансляції можна за посиланням.

Нагадуємо, що Україна стала першою державою не-членом ЄС, яка головуватиме у ЄСДР в період з листопада 2021 до жовтня 2022 р. 

Захід відбувся за підтримки Фонду Ганса Зайделя та Міжнародного інституту української політики.

Close Search Window