Uncategorized|

Стати учасником премії можуть архітектори, майстри, експерти, дослідники, волонтери, державні, приватні та громадські організації, що реалізують свою діяльність у сфері збереження та розвитку культурної спадщини, а також територіальні громади.

Премія була заснована Європейською Комісією у 2002 році та передбачає відзначення на конкурсній основі 30 найкращих проєктів культурної спадщини, серед яких 5 номінацій гран-прі (кожен переможець гран-прі отримує грошову винагороду в розмірі 10 000 євро). 

Премія передбачає конкурсний відбір проєктів у 5 категоріх: Збереження та адаптивне повторне використання, Дослідження, Освіта, навчання та навички, Залучення громадян та підвищення обізнаності, «Чемпіони спадщини».

Крім того, за результатами онлайн-голосування, проведеного Europa Nostra, одному з обраних переможців премії вручається приз глядацького вибору.

Більше умови участі та подання заявок на сайті премії за посиланням: https://cutt.ly/ZTDsq8A

Нагородження має на меті відзначити найкращі практики у збереженні та примноженні матеріальної та нематеріальної культурної спадщини, стимулює транскордонний обмін знаннями по всій Європі, підвищує обізнаність громадськості та оцінку культурної спадщини Європи тощо.

Close Search Window