Без категорії|

Національний координатор України  в Стратегії ЄС для Дунайського регіону Ігор Корховий презентував Програму головування України на 2022 рік на засіданнях PACs 11 «Безпека» та 5 «Екологічні ризики».

Серед основних пріоритетних напрямів головування України: Сталий розвиток Дунайського регіону: декарбонізація та трансформація економіки, а також Розвиток людського капіталу та ринків праці.

Запропоновані тематичні пріоритети будуть реалізовані з урахуванням нової європейської програми цифрової трансформації та Європейського зеленого курсу. Крім того, Україна сприятиме пошуку шляхів протидії наслідкам спричиненим пандемією COVID19.

«Для України під час свого головування важливо продовжувати ініціативи започатковані іншими країнами з метою впровадження оновленого Плану дій та досягнення поставлених цілей, а також сприяти удосконаленню структури управління та посилення ролі ЄСДР», – зазначив Ігор Корховий.

Ключовою подією українського головування в ЄСДР стане XI щорічний форум Стратегії який проходитиме під гаслом «Відновлення. Розвиток. Єдність”.

Україна зосередить свою увагу на темах, які найбільше постраждали від пандемії коронавірусу, а також на сферах, де посилення зусиль щодо відновлення, згуртованості та зближення є найважливішими для сприяння добробуту населення Дунайського регіону

З програмою головування України можна ознайомитись за посиланням: https://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/programa-golovuvannya-ukrayiny-u-strategiyi-yes-dlya-dunajskogo-regionu.pdf

Close Search Window