Без категорії|

Проведення Транснаціонального Хакатону заплановано в рамках головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону (2022) у співпраці з Національним Університетом «Києво-Могилянська академія».

Одним з пріоритетів головування України є «Розвиток людського капіталу та ринків праці», що передбачає забезпечення якості освіти та її адаптації до потреб ринку праці, а також удосконалення його діяльності та підтримки соціальних інновацій. Крім того, враховуючи суттєві диспропорції у рівні зайнятості населення, що стали особливо помітні на тлі кризи спричиненої пандемією COVID-19, Україна сприятиме підвищення рівня зайнятості населення, особливо серед молоді.

«Залучення обдарованої молоді до таких ініціатив є нашим першочерговим завданням. Ми не лише забезпечуємо їх інтеграцію в діяльність регіону, а й налагоджуємо широкомасштабну співпрацю з країнами-учасницями Дунайської Стратегії, 9 з яких є членами Європейського Союзу», – зазначив Національний Координатор України в ЄСДР Ігор Корховий на зустрічі з в.о. Президента НаУКМА Олександрою Гуменною.

Основними завданнями Хакатону є:

  • виявлення та розвиток обдарованої молоді, сприяння у реалізації їх здібностей;
  • налагодження співпраці між країнами-членами Дунайської Стратегії, залучення молоді до міжнародних проєктів
  • синтезу сучасних моделей розвитку студентського підприємництва у різних сферах сталого розвитку із використанням досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
  • залучення провідних вчених та представників бізнесу до активної роботи з обдарованою студентською молоддю;
  • налагодження співробітництва представників місцевого самоврядування, молоді та бізнес-сектору.

Передбачається, що участь у Хакатоні можуть брати команди-студентів, які здобувають освіту за освітнім ступенем бакалавр та магістр у закладах вищої освіти (ЗВО) України.

Захід проводитиметься у 3 етапи: подання та відбір заявок на регіональному рівні, проведення публічної презентації проектів у форматі національного відбору та транснаціональний етап за участі команд-переможниць національних відборів країн-учасниць Дунайської Стратегії.

Про основні аспекти, умови організації, та відзнаки Транснаціонального Хакатону Сталого Розвитку Дунайського регіону для студентів буде повідомлено пізніше.

Зустріч з представниками Націнального Університету “Києво-Могилянська академія

Close Search Window