Без категорії|

Розпочато реєстрацію на онлайн-семінар “The revision of the TEN-T Regulation” для зацікавлених сторін.

Метою заходу є представлення нових керівних принципів Європейської транспортної системи (TEN-T) щодо дев’яти коридорів основної мережі та двох горизонтальних пріоритетів: Морські автомагістралі та Європейська система управління залізничним рухом. З огляду на амбітні кліматичні цілі викладені в Європейській зеленій угоді та Стратегії сталої та розумної мобільності, Європейська Комісія пропонує посилити TEN-T шляхом включення нових та більш амбітних стандартів з метою досягнення висококонкурентоспроможної та сумісної транспортної мережі.

Також в рамках змін, планується впровадження дев’яти «європейських транспортних коридорів», які об’єднують колишні коридори основної мережі з залізничними вантажними коридорами.

Семінар відбудеться у вівторок, 15 березня 2022 року, з 14:30 до 17:00 за центральноєвропейським часом.

Попередня реєстрація та програма заходу доступні за посиланням: https://zoom.us/webinar/register/WN_-Pu4-fRXQ8G845wR0e2RjA

Розширення міжнародної транспортної мережі TEN-T на сусідні країни (не члени ЄС) та розвиток транскордонної інфраструктури є одним із завдань головування України в Дунайській стратегії ЄС, що передбачає реалізацію Пріоритету “Сталий розвиток Дунайського регіону: декарбонізація та трансформація економіки”

Close Search Window