Без категорії|

29 червня відбулося засідання Координаційного центру з провадження діяльності, пов’язаної з участю України в реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону(ЄСДР) за результатами якого учасники узгодили проведення 11 Щорічного Форуму країн-учасниць під головуванням України.

Україна розпочала головувати у ЄСДР у листопаді 2021 року та стала першою країною, яка не будучи членом ЄС очолила цей процес.

«Попри триваючу збройну агресію російської федерації проти України, ми продовжуємо цю ініціативу та ефективно забезпечуємо виконання взятих на себе зобов’язань. Ми розуміємо, що це питання європейської інтеграції тому для нас важливо забезпечити проведення усіх запланованих заходів на високому рівні», – наголосив Міністр Олексій Чернишов.

Щорічний форум – це платформа для обговорення та визначення майбутніх пріоритетів Стратегії, яка є найбільшою подією року. Очікується, що основною темою обговорень стануть нові виклики з якими стикнувся Дунайській регіон внаслідок пандемії Covid19, повномасштабного вторгнення рф в Україну та стрімкими змінами клімату, а також пошук нових інструментів для їх ефективної протидії.

Враховуючи поточну ситуацію цьогорічний Форум буде організовано Україною за підтримки діючого ТРІО (Словаччина-Україна-Словенія) у жовтні 2022 року на території Словаччини.

Close Search Window