11-ий Щорічний Форум ЄСДР

Щорічний Форум Стратегії ЄС для Дунайського регіону – це найбільша подія для країн-учасниць, що передбачає обговорення результатів роботи та посилення співпраці між заінтересованими сторонами у пріоритетних сферах Стратегії.

У 2022 року право головувати отримала Україна, що стала першою країною(не член ЄС), яка очолила цей процес. Після успішного запуску президентства та презентації Програми головування у м. Києві, Україна розпочала впровадження визначених на період головування Пріоритетів, а  саме: “Сталий розвиток Дунайського регіону: декарбонізація та трансформація економіки”, “Розвиток людського капіталу та ринків праці”.

24 лютого 2022 року о 4 годині ранку Російська Федерація розпочала незаконне, необґрунтоване та нічим не спровоковане військове вторгнення в Україну. Це спричинило ряд нових викликів для Європи вцілому та Дунайської Стратегії зокрема.

Зважаючи на ситуацію, цього року Форум буде організовано ТРІО (Україною, Республікою Словенія та Республікою Словаччина), Європейською комісією, Дунайською транснаціональною програмою та за підтримки Дунайського стратегічного пункту. А метою заходу стане обговорення викликів з якими стикнувся регіон у 2022 році,  пошук нових інструментів для оперативного реагування на зміни, обмін найкращими практиками та посилення співпраці між країнами-учасницями Стратегії, зокрема у сферах, що зазнали найбільшого впливу внаслідок кризи спричиненої вторгнення рф в Україну, пандемією коронавірусної хвороби, змінами клімату тощо.

Дата Форуму: 18.10.2022 – 20.10.2022 року

Місце:

Більше інформації буде опубліковано згодом.

 

 

 

 

 • 00

  дні

 • 00

  годин

 • 00

  хвилин

 • 00

  секудн

Дата

Жов 18 - 20 2022

Час

09:00 - 18:00
Close Search Window